KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

 

DEPAR elektrik 1998 yılında ANKARA’da sanayi ve inşaat sektöründe kalite odaklı otomasyon hizmeti sunmak amacıyla kurumuştur. Deneyimli kadromuz ile müşterisinin istekleri doğrultusunda, öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu yönde proje ve hizmet üreten bir endüstriyel otomasyon firmasıyız. Müşterilerimizin otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri deneyimli kadrosu ile kendilerine özel olarak geliştiren, dünyadaki gelişmelere güncel olarak ulaşan ve bu gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak her zaman en iyi çözümü üretmek için çalışan, otomasyon şirketi olmak. 

Ali ŞAHİNDOKUYUCU

VİZYONUMUZ

 

Müşterilerimizin otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak çözümleri deneyimli kadrosu ile kendilerine özel olarak geliştiren, dünyadaki gelişmelere güncel olarak ulaşan ve bu gelişmeleri yaptığı işlere yansıtarak her zaman en iyi çözümü üretmek için çalışan, otomasyon şirketi olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamız endüstriyel otomasyon sektöründe Pano, Timer İmalatı ve Montajında dürüst, güvenilir, hatasız istenen kalite ve gelişen teknolojiye uygun kaliteli üretim yapmak amacındadır. Şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile oluşturduğu kalite hedefleri doğrultusunda Kalite Yönetim Sitemine tam uymak kaydıyla müşteri memnuniyetini sağlamak, ürünün son kullanıcıya ulaşana kadar tüm aşamalarını kalite anlayışı içerisinde yürütmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz endüstri alanı içinde güvenilirlik, hizmet kalitesi ve politikası ile tercih edilen firma olma çabası içerisindedir. Firmamız ilk sırada tutmuş olduğu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çekmek için müşteri sorunlarına ve şikayetlerine en uygun hizmeti en kısa sürede vermeyi görev edinmiştir.

 

ORGANİZASYON ŞEMASI

 

 

İNSAN KAYNAKLARI

 

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@deparelektrik.com adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu ‘İş Başvurusu’ olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Depar Elektrik 1998 yılında kurumuş olup halen sanayi ve inşaat sektöründe otomasyon hizmeti sunmaktadır. Depar Elektrik deneyimli kadrosu ile müşterisinin istekleri doğrultusunda , öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu yönde proje ve hizmet üreten bir endüstriyel otomasyon firmasıdır. Firmamız sanayi sektöründe içme suyu, atık su arıtma tesisleri, hidroelektrik santralleri, un-yem fabrikaları, paketleme tesisleri, dozajlama tesisleri, kurutma ve öğütme tesisleri, bant kantarı, makine otomasyonu ve toz tutma tesisleri, inşaat sektöründe ise taş kırma eleme tesisleri, asfalt plenti, hazır beton santralleri, bina otomasyonu ve buna benzer birçok alanda kaliteli hizmet ve çözüm sunmaktadır.

Ali ŞAHİNDOKUYUCU

 
 
Copyright@2018 Depar Elektrik | Her hakkı saklıdır.